|
ZIMNÍ TURNAJ 1994
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Holosmetky 9 56: 11 17
2. Folprecht 9 37: 13 15
3. Vyprahlo B 9 33: 10 13
4. FC Litrpůl 9 22: 26 10
5. FC Martini 9 32: 29 9
6. MK PSG 9 42: 34 9
7. LN Sniper's 9 28: 27 7
8. Kuchilla 9 24: 31 5
9. RSC Semtex 9 18: 58 3
10. FC Z.M. 9 0: 54 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Čechie 12* 9 31: 8 12
2. Killing power 9 39: 18 12
3. Per Ho Tam 9 38: 20 12
4. Alien Vysočany 9 28: 22 12
5. FC Socra 9 23: 11 12
6. Republikán 9 30: 23 10
7. Dřevorubci Modřany B 9 22: 19 10
8. South stars 9 22: 32 5
9. RSC KV C 9 7: 38 -9
10. A.G.M. 9 2: 51 -12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. WT Ekonom 9 62: 12 18
2. Bokem Ú-boku 9 29: 16 12
3. KFC Terasy 9 28: 30 11
4. H.U.P. '85 9 24: 32 10
5. Juventus Vinohrady 9 27: 29 9
6. Kapr tým 9 28: 35 8
7. AC Xamax 8 24: 18 7
8. Viktoria Veleslavín 9 21: 27 6
9. Sací komando 9 17: 32 4
10. Botič 8 11: 40 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kmochův odkaz 9 43: 22 15
2. SK Trops 9 41: 20 14
3. Dřevorubci Modřany 9 29: 16 13
4. Inter Lotyšák 9 56: 29 12
5. Hattrick Prosek 9 49: 24 10
6. Racing 09 9 29: 43 8
7. Merlin 9 24: 28 7
8. AFC Améby 9 31: 37 6
9. G.F.C. 9 25: 44 5
10. FS Z.A.D. 9 12: 76 -12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. DPP 9 58: 13 17
2. Kulišáci 9 34: 14 13
3. Sen Černý Most 9 27: 16 13
4. AC Bozi 9 33: 18 11
5. Alabao 9 31: 26 11
6. PK Huňáč 9 34: 29 8
7. Rumpra 9 23: 21 6
8. Rachot 9 15: 34 4
9. FC Střešovice 9 16: 43 1
10. Forrest 9 9: 56 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Baltimora CP 9 53: 16 15
2. Estudiantes 9 34: 23 13
3. Homogen 9 33: 23 11
4. Estec 9 36: 29 10
5. Tic Tac 9 26: 23 9
6. Kubrt 9 39: 26 9
7. Befeleme 9 24: 28 8
8. Maverick 9 21: 23 8
9. Parazit 9 16: 64 3
10. Rychlí hroši B 9 17: 56 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kent 9 53: 22 16
2. Tučňáci 9 45: 17 15
3. Vyprahlo 9 36: 18 13
4. Pigs 9 41: 25 11
5. Ukrutní 9 24: 31 8
6. AC Barbero 9 19: 27 6
7. Caroil 9 21: 35 5
8. Sklenářka 9 18: 45 5
9. Válcovna plechu 9 21: 44 3
10. Gold Hekl 9 20: 34 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Klokan club 9 63: 8 17
2. Křídla Ďáblic 9 33: 9 15
3. Nic Moc Boys 9 41: 8 14
4. FC Konflikt 9 19: 15 13
5. Intoš 9 22: 25 10
6. Seno a vidle Písnice 9 37: 26 7
7. Pigs B 9 21: 27 6
8. SC Veltěž 9 16: 25 2
9. Callida CS 9 11: 61 2
10. Blizzard ZM 9 12: 71 -2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Manchester United 9 51: 13 15
2. Malostranský SK 9 45: 15 15
3. UK Šachta 9 43: 29 14
4. VK Blesk 9 33: 13 12
5. Sokol Vysočany 9 31: 20 11
6. Typographia M+M 9 24: 22 7
7. RSC Modřany 9 28: 42 7
8. Lehovec 9 19: 43 3
9. Raj Žvahov 9 27: 52 2
10. Prokaryota 9 17: 69 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Italia 9 34: 9 16
2. Madonna's Sons 9 42: 9 15
3. AFC Temosa 9 37: 22 12
4. Pape Dejvice 9 23: 12 11
5. Útlum 9 25: 27 8
6. Ansambl 9 24: 26 8
7. UTS Vršovice B 9 22: 27 6
8. OMK Řepost 8 21: 33 0
9. Deprese 8 10: 50 0
10. FC Veget 9 11: 46 -4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Příkopy 8 25: 12 12
2. Zlatý krysy 8 26: 12 11
3. Vibromax '85 8 28: 12 11
4. Rokoska 8 19: 14 11
5. Balbín 8 26: 18 9
6. Paradis 8 27: 20 7
7. Styzago 8 15: 18 5
8. TO 69 8 9: 38 2
9. Tupoun Stoupa 8 9: 40 -4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Typos 8 46: 14 16
2. I.USP Slamník 8 32: 11 11
3. FC Sorry 8 34: 13 11
4. Katovna Žižkov 8 43: 15 10
5. Český hroch 8 27: 20 9
6. KK Keckafogo 8 30: 27 6
7. Oranjes 8 26: 47 4
8. Frankie 8 6: 25 3
9. Pekárna Polák 8 14: 86 0
|
| |
MEMORIÁLY - vyřazovací KO část
MEMORIÁL JOSEFA HOSTINSKÉHO - (vítězové skupin)
čtvrtfinále
Holosmetky - Čechie 12* 2:2 pk 3:5, Ekonom - Kmochův odkaz 2:1,
DPP - Baltimora 1:2, Kent - Klokan 0:4,
Manchester - Italia 0:3, Příkopy - Typos 6:0k
semifinále
Čechie 12* - Ekonom 1:1 pk 4:3, Baltimora - Klokan 3:5,
Italia - Příkopy 4:1
Finále
Klokan - Čechie 12* 2:0, Čechie 12* - Italia 1:0, Italia - Klokan 0:2
Konečné pořadí: 1. Klokan club, 2. Čechie 12*, 3. Italia
MEMORIÁL BOHUMILA PÁTKA - (postupující z 2.míst)
čtvrtfinále
Folprecht - Kiling Power 6:3, Bokem Ú-boku - Trops 3:2,
Kulišáci - Estudiantes 4:1, Tučňáci - Křídla Ďáblic 0:3,
Malostranský SK - Madonna's Sons 1:1 pk 2:0, Zlatý krysy - USP Slamník 1:2
semifinále
Folprecht - Bokem Ú-boku 0:7, Kulišáci - Křídla Ďáblic 1:5,
Malostranský SK - USP Slamník 3:2
Finále
Bokem Ú-boku - Křídla Ďáblic 0:2, Křídla Ďáblic - Malostranský SK 0:0, Malostranský SK - Bokem Ú-boku 1:1
Konečné pořadí: 1. Křídla Ďáblic, 2. Malostranský SK, 3. Bokem Ú-boku
MEMORIÁL KARDY - (postupující z 3.míst)
čtvrtfinále
Vyprahlo B - Per Ho Tam 3:2, Terasy - Dřevorubci 1:2,
Sen Černý Most - Homogen 2:2 pk 3:2, Vyprahlo - Nic Moc Boys 3:8,
Šachta - Temosa 1:6, Vibromax - Sorry 0:1
semifinále
Vyprahlo B - Dřevorubci 3:1, Sen Černý Most - Nic Moc Boys 1:4,
Temosa - Sorry 4:1
Finále
Vyprahlo B - Temosa 0:0, Temosa - Nic Moc Boys 1:1, Nic Moc Boys - Vyprahlo B 1:1
Konečné pořadí: 1. Nic Moc Boys, 2.-3. AFC Temosa + Vyprahlo B
miroslavsrb@centrum.cz |
|